Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs'ta emlak mı satın almak istiyorsunuz? Landmark Emlak, sizin KUZEY KIBRIS’taki EMLAK VE YATIRIM UZMANI’nız. Landmark Emlak 2011/2012’de NCP PLATİN emlak ödülünü ve 2014’te ise EN İYİ EMLAKÇI Altın ödülünü kazandı. Landmark Emlak, emlak ve mali konularında uzun yıllar deneyimli olup, Kuzey Kıbrıs hakkında geniş bilgiye sahip olan bir Alman-Kıbrıslı şirketidir.

 

Kuzey Kıbrıs'taki bu uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi 2004 yılında Landmark Direktörü Sandra Kılıç tarafından açılmıştır. Alanımızda uzman olmakla birlikte dünya çapındaki özel ve iş müşterilerine, yenilikçi hizmet ve danışmanlık sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

 

Bu sektörde saygı duyulan LANDMARK EMLAK, KIBRIS'TA EMLAK konusunda mükemmel bir üne sahiptir. Eğer, Kuzey Kıbrıs'ta yatırım yapmak, daire, villa, arsa ya da ticari amaçlı mülk satın almak veya kiralamak istiyorsanız, tüm süreç boyunca size profesyonel danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

 

Bugün LANDMARK EMLAK Girne’nin Karakum bölgesinde olup, güler yüzlü çalışanlarıyla sizi karşılayan ve Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen bir EMLAK ACENTESİDİR. Landmark, Kuzey Kıbrıs’ın bu güne kadarki en geniş emlak portföyüne sahip olup, kaliteli KONUT, ÖZEL & LÜKS, EŞSİZ ve SATILIK /TİCARİ emlaklarını SATILIK & KİRALIK ve YATIRIM AMAÇLI GAYRİMENKULLER olarak sizlere sunar. Diğer bayi çalışanlarımız, Avrupa ve ORTADOĞU’daki tüm önemli uluslararası EMLAK FUARLARINA katılmaktadır. Ayrıca, özel LANDMARK EMLAK satış sonrası ekibi, verdiğimiz hizmete olan memnuniyetinizden emin olmak için yorulmadan çalışmaktadır.

 

Kuzey Kıbrıs’ta emlak arıyor ve satın almayı mı düşünüyorsunuz? Landmark Emlak’e uğrayın ve bize danışın!