Satım

Satım

Neden emlağınızı Landmark Emlak ile satmalısınız?


Eğer Kuzey Kıbrıs’ta emlak satmayı düşünüyorsanız, deneyimli bir emlak acentesi seçmeniz çok önemlidir. En iyi sonuca ulaşmak için size rehberlik edip tavsiyelerde bulunabilecek güvendiğiniz biri size her zaman kazandırır.


Her mülk esşizdir ve doğru alıcıyı bulmak kişisel çaba ve sezgi gerektirir. Pazar hakkında üstün bilgiye sahibiz ve hizmet kalitesi, dürüstlük ve bütünlük konularında mükemmel bir üne sahibiz.


- Yurtdışındaki profesyonel ortaklarımız sayesinde uluslararası müşterilerimize erişim sağlamaktayız. Müşterilerimizin emlaklarını, Rusya, İsveç, Almanya, İngiltere ve Kıbrıs’taki fuarlarımızda satışa sunmaktayız;


- Potansiyel alıcılar için emlak gösterim hizmetimiz mevcuttur;


- Yerel pazardaki geniş deneyimimizi kullanarak ve gerçek satış fiyatı konusunda size rehberlik ederek emlağınıza ÜCRETSİZ değer biçiyoruz;


- Profesyonel resim, haber bülteni ve farklı dillere çeviri hizmeti vererek emlak portföyü oluşturuyoruz;


- Ulusal ve uluslararası emlak web siteleri ve emlak dergilerinde yayın;


- Müşterilerimize emlağınızın gösterilmesi;


- Kurum içi hukuk firmamızdan destek;


- Satın alma ve satış sonrası hizmet yoluyla yabancı müşterilerimize destek veren çok dilli (Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca, İsveççe ve Farsça) satış ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruz.


- Değerlendirme ve pazarlama hizmetlerimizin ücretsiz olduğunu unutmayınız. Emlak satımı gerçekleşmediği takdirde, müşterimizden hiçbir maliyet talebimiz yoktur.

 

Landmark Emlak ile emlak satmak için bize ulaşın!